Ситуація в Маріуполі – Росіяни створюють реєстр небажаних жителів

Загарбники формують реєстр “небажаних” жителів Маріуполя — ЦНС

© EPA/YURI KOCHETKOV Ворог боїться повернення “агентури” Сил оборони.

Російські загарбники формують реєстр жителів Маріуполя, яким буде заборонено проживати у тимчасово окупованому місті. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зокрема, за даними ЦНС, йдеться про людей, які підлягають депортації й тих, хто не зможе повернутись. 

До міста повернулись 600 жителів, через різні обставини. Однак ворог боїться повернення “агентури” Сил оборони й створює відповідний реєстр “небажаних” жителів.

ЦНС вказує на черговий злочин Росії, коли людям не можна проживати в рідному місті, яке до цього ж зруйнувала російська армія.

Тим часом окупанти завозять до Маріуполя етнічних росіян та вихідців з Центральної Азії, змінюючи демографічний склад населення.

Росія намагається створити картинку “відбудови” Маріуполя. На кістках. За даними Офісу генпрокурора, у місті через війну загинуло понад 11 тисяч людей, і ця цифра насправді може бути у десять разів більшою.

Навіщо загарбники вкладають кошти у відбудову зруйнованого ними ж міста та створюють умови, аби росіяни переїжджали на тимчасово окуповану територію, розповідав аналітик Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *