Ситуація на лівому березі Дніпра – росіяни заявили, що українські війська відступили з Кринок: карта

Росіяни заявляють, що вибили українські підрозділи з Кринок, ISW сумнівається, Генштаб ЗСУ заперечує: карта

Одностайності тут немає і серед самих російських оглядачів.

9 червня деякі російські військові оглядачі заявили, що українські війська відступили з Кринок на лівобережжі Херсонщини. Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW.

Інформацію про відхід підрозділів ЗСУ з Кринок дослідники називають непідтвердженою і зауважують, що й серед російських війсьових блогерів є ті, які засвідчили, що українські війська зберігають свою присутність у селі.

Kherson-Mykolaiv Battle Map Draft June 9, 2024.png (1.29 MB)

Kherson-Mykolaiv Battle Map Draft June 9, 2024.png (1.29 MB)

Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні нічого не повідомляє про втрату плацдарму на лівому березі Дніпра і лише констатує, що на оріхівському та придніпровському напрямках ситуація залишилась без суттєвих змін: “Усього від початку доби ворог чотири рази безуспішно намагався витіснити наших захисників із займаних позицій в районах Малої Токмачки та Кринок. Втрат позицій та територій не допущено”.

ISW також засвідчує лише те, що вчора тривали позиційні бої на східному березі Херсонської області поблизу Кринок та на островах у дельті річки Дніпро.

Раніше Сили оборони півдня повідомили, що вчора, 9 червня, росіяни здійснили дві безуспішні атаки на позиції ЗСУ в районі Кринок. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *