Ситуація на курахівському напрямку – росіяни на захід від Донецька захопили Георгіївку

Росіяни захопили ще одне село на захід від Донецька та просунулися обабіч нього – ISW: карта

© Міноборони Росії / Telegram При цьому агресори втратили майже половину із застосованих при штурмі 28-ми бронемашин.

На курахівському напрямку росіяни нещодавно захопили Георгіївку, село, розташоване на захід від Донецька неподалік Мар’їнки. Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW.

За словами дослідників, геолокаційні кадри, опубліковані 14 червня, показують, що російські сили нещодавно захопили Георгіївку та просунулися в межах Максимільянівки (далі на захід). Українські військові джерела повідомили, що під час атаки російські сили застосували 28 одиниць бронетехніки, 13 з яких знищили бійці ЗСУ.

Donetsk Battle Map Draft June 14, 2024.png (1.99 MB)

Donetsk Battle Map Draft June 14, 2024.png (1.99 MB)

ISW зауважує що російські війська нещодавно незначно просунулися в центрі Красногорівки (на захід від Донецька) та на північний захід від Солодкого (на південний захід від міста Донецьк). Тобто росіяни мали певне посування по обидва боки від захопленої, за даними ISW, Георгіївки. 

При цьому український інформаційний ресурс DeepState повідомив, що напередодні,13 червня росіяни й справді атакували Георгіївку силами 28 одиниць бронетехніки і спромоглися дійти до Максимільянівки. «Але половину техніки ворог втратив та відступив», – резюмували у DeepState. На інтерактивних картах, які ресурс оновив вчора, 14 червня, о 23.44, Георгіївка перебуває на територіях з невизначеним статусом.

У вечірньому та ранковому зведенні Генштабу ЗСУ ні Георгіївка, ні Максимільянівка не згадуються.

Раніше повідомлялося, що в районі Часового Яру росіяни більше не проводять піхотних “м’ясних штурмів”, а діють невеликими групами піхоти за підтримки техніки.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *