Ситуація на краматорському напрямку – росіяни захопили село Іванівське: карта

Росіяни захопили ще одне село біля Часового Яру, офіційні речники замовчують факт просування ворога: карта

Росіяни наступають у самому місті та на обох флангах.  

На краматорському напрямку росіяни захопили село Іванівське Бахмутського району Донеччини. Про це повідомив український інформаційний ресурс DeepState, котрий вчора, 10 червня, о 22.39 оновив свої інтерактивні карти.

часівяр1006.jpg (24 KB)

часівяр1006.jpg (24 KB)

Це село розташоване на південь від міста Часів Яр, у якому тривають запеклі бої. Український військовий журналіст Богдан Мирошников фіксує, що росіяни просунулися тут ще на 100 метрів, і каже, що «хотів би передати “привіт” речникам, які кажуть що ворога у мікрорайоні Канал немає».

«По Часіку ситуація така, – пише Мирошников, – що офіційним речникам треба не замовчувати факт просування ворога, який є очевидним для всіх».

Оглядач зауважує також, що росіяни просунулися на 100 метрів у Калинівці, що на розташована на півдні від міста. Тобто росіяни просуваються не лише у місті, але й по обох його флангах.

При цьому Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні заявив, що шість спроб російських окупантів прорвати наші рубежі успіху не мали: «агресор сім разів намагався атакувати підрозділи Сил оборони в районах Нового, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки. Ситуація напружена. Триває бій в районі Нового».

Раніше повідомлялося, що у місті Часів Яр, яке росіяни вже кілька місяців намагаються захопити, окупанти не перетнули головної лінії оборони українських захисників.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *