Ситуація на фронті в Україні 1 липня — Роман Погорілий прокоментував просування ворога — новини Україна

кількох ділянках ” title=”Експерт розповів, завдяки чому росіяни просуваються на кількох ділянках ” />

© Генеральний штаб ЗСУ Погорілий перерахував, де тривають активні бойові дії. 

Співзасновник та аналітик DeepState Роман Погорілий розповів, що росіяни просуваються на багатьох ділянках фронту завдяки постійному тиску та атакам, намагаючись прорвати оборону захисників. Під час телемарафону він зауважив, що велика кількість ворожої піхоти “лізе, як зомбі”, їх зусилля супроводжуються технікою, артилерією, авіацією та дронами.

Ситуація залишається складною, як і під час весняної кампанії.  Активні бойові дії ведуться на північних кордонах Харківщини — в районі Куп’янська, а також в районі Лиману, Сіверська, Часового Яру, Мар’їнки, Авдіївки, Вугледару, Урожайного, Старомайорська, Роботиного. В район Торецька, де окупанти раніше мали успіх, зараз вони підтягують резерви, аби розвинути його.

На харківському напрямку росіяни не тікають, а б’ються, але просування не мають, зауважив Погорілий. Вони все ще перебувають в районі агрегатного заводу у Вовчанську, який постійно атакують ЗСУ. 

“Московити намагаються пробиватися туди, якісь підрозділи, але все це відбувається відповідно під вогневим контролем з нашого боку” — додав Погорілий.

Нагадаємо, в AP вважають, що зараз стратегія Сил оборони називається “гнутись, але не ламатись”. Цим Київ хоче виграти час, необхідних для надходження на фронт необхідної кількості зброї та боєприпасів. Втрата деяких територій дозволила ЗСУ вести бойові дії з більш захищених позицій. Як наслідок, вони розгорнули гнучку оборонну стратегію “еластичної стрічки”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *