Ситуація на фронті – росіяни захопили Новомихайлівку

Росіяни захопили село на Донеччині та прорвалися до ще двох населених пунктів – де тепер доведеться зупиняти агресора: карта

© 44 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола/Facebook На Донеччині ворог досяг певних тактичних успіхів, але оперативної переваги отримати не зміг.

Вчора 28 квітня росіяни захопили село Новомихайлівка Мар′їнського району Донецької області. Цей факт зафіксував, зокрема, український інформаційний ресурс DeepState, котрий сьогодні близько другої години ночі оновив свої інтерактивні карти.

новомихайлівка 27.04.jpg (41 KB)

новомихайлівка 27.04.jpg (41 KB)

Раніше про те, що підрозділи ЗСУ відійшли на захід від Новомихайлівки, повідомив у Telegram Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Він каже, що це було зроблено, щоб зберегти життя та здоров’я наших захисників.

При цьому головнокомандувач зазначає, що в цілому на Донеччині ворог досяг певних тактичних успіхів, але оперативної переваги отримати не зміг.

Найбільш складної генерал Сирський вважає ситуацію на покровському та курахівському напрямках, де тривають запеклі бої.

Український військовий журналіст Богдан Мирошников каже, що після втрати західної частини Бердичей, фактично втрачена можливість зрізати ворожий виступ в Очеретиному. Саме Очеретине контролюється тільки за ставком у східній частині. Це близько 10% площі. Більша частина Новокалинового контролюється ворогом. В Уманське та Нетайлове прорвався окупант. Тривають бої. Росіяни також розпочали атакувати околиці Новопокровського.

Оглядач вважає, що стримувати агресора доведеться вже на наступних оборонних рубежах: «Ну що ж, зупиняти ворога у Карлівці, так у Карлівці. Що поробиш».

Раніше повідомлялося, що вчора, 28 квітня, збройні сили України звільнили острів Нестрига, розташований у дельті Дніпра на території Білозерського району Херсонської області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *