Ситуація на фронті – росіяни прорвали оборону ЗСУ на Харківщині, захопивши село на куп’янському напрямку: карта

ISW: Росіяни прорвали оборону ЗСУ на Харківщині, захопивши село на куп’янському напрямку - карта

© Міноборони Росії / Telegram Сусідньому підрозділу українських військ загрожує оточення.

Вчора, 27 квітня, на куп’янському напрямку росіяни прорвали українську оборону в районі Кислівки і повністю захопили це село. Про це Американський Інститут вивчення війни ISW повідомив у черговому своєму звіті, посилаючись на російських військових блогерів.

Ті стверджували, що російські війська просунулися на глибину до 1,85 кілометрів вздовж залізничної колії, яка пролягає через Кислівку.

Просування росіян у Кислівці зафіксував і український інформаційний ресурс DeepState, котрий сьогодні близько першої години ночі оновив свої інтерактивні карти.

кислівка28.04.jpg (17 KB)

кислівка28.04.jpg (17 KB)

Тим часом один із російських оглядачів стверджував, що російські сили взяли у кліщі сусідні українські підрозділи в Котлярівці (на північний захід від Сватового та відразу на південний захід від Кислівки). При цьому ISW поки що не знайшло візуального підтвердження цих російських заяв. Тут кажуть, що бої тривали на північний захід від Сватового в районі Берестового, Кислівки та Стельмахівки.

Раніше Генштаб повідомив, що 26 квітня на куп’янському напрямку ЗСУ відбили 10 ворожих атак, зокрема і в районі Кислівки.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *