Сервіс експрес-замовлень квитків для військових може допомогти доїхати у пункт призначення у літній сезон

Укрзалізниця про безкоштовний сервіс для захисників та захисниць: скористалися вже 30 тисяч військових

© Telegram/Укрзалізниця Він стає у пригоді, коли у пік сезону придбати квитки стає складно

У пік літнього сезону захисникам та захисницям України складніше придбати квиток на потяг під час термінової подорожі. Саме тому “Укрзалізниця” розробила і використовує спеціальний сервіс замовлення квитків для військовослужбовців. За даними спеціалістів залізничного перевізника, з часу початку роботи сервісу ним скористалися понад 30 000 українських захисників та захисниць і членів родин військовослужбовців.

Як скористатися спеціальним сервісом замовлення квитків і які є обмеження?

В “Укрзалізниці” нагадали, що скористатися цим сервісом можуть:

  • військовослужбовці Сил оборони;
  • члени родин поранених (коли залізниця перевозить останніх медичними поїздами) в разі відсутності квитків у вільному продажі.

Користувачі обох категорій можуть залишити заявку через онлайн-сервіс для військових за посиланням: https://services.uz.gov.ua/military.

Забронювати квитки можливо на певний перелік поїздів, які прямують з або до міст, наближених до зони ведення бойових дій. Також має бути виконаний певний алгоритм дій:

  • залишити заявку потрібно не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда з початкової станції;
  • викупити заброньований квиток можна в касі вокзалу не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда;
  • під час придбання необхідно пред’явити касиру військовий квиток/посвідчення офіцера, або – рідними поранених військовослужбовців – оригінал чи копію посвідчення УБД пораненого родича, а також документ, що підтверджує спорідненість першого ступеню.

Перевізник вказує, що якщо виникають додаткові питання або в переліку доступних поїздів потрібний рейс відсутній, можна звертатися на безкоштовну гарячу лінію “Укрзалізниці” для підтримки військовослужбовців та їхніх родин: 0800503222.

Для придбання квитків онлайн цивільним чи іншим користувачам, де немає потреби термінового пошуку місця, “Укрзалізниця” пропонує новий сервіс з придбання з автоматичним викупом квитка.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *