СБУ закликала під час святкування Великодня обмежити відвідування масових заходів

” title=”Українців закликали обмежити участь у масових заходах під час святкування Великодня” />

© depositphoto/thefutureis СБУ опублікувала перелік застережень.

Окупанти намагаються розхитати суспільно-політичну обстановку в Україні., тому під час Великодня українцям варто дотримуватися заходів безпеки. Про це повідомила Служба безпеки України.

За даними СБУ, для цього росіяни постійно залучають власну агентуру, яка організовує різні провокації, зокрема у міжконфесійних відносинах.

Зазначається, що окупанти також активно залучають своїх агентів для коригування ударів по цивільній інфраструктурі. За даними СБУ серед потенційних цілей – місця скупчення людей.

Тому СБУ закликає українців під час святкування Великодня обмежити відвідування масових заходів, не піддаватися на можливі провокації, дотримуватися комендантської години, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та спускатись в укриття, повідомляти правоохоронців про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації.

Нагадаємо, 1 травня СБУ повідомила, що підозру отримав митрополит УПЦ МП Лука (Андрій Коваленко). У нього, за даними ЗМІ, відбулися обшуки. Митрополита Запорізького та Мелітопольського підозрюють у розпалюванні релігійної ненависті в Україні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *