Росії не буде на саміті миру у Швейцарії – заява посла

У Росії офіційно озвучили рішення щодо участі у мирному саміті у Швейцарії

© Unplash Посол РФ заявив, що участі не буде «у жодному форматі»

Посол Росії у Швейцарії Сєргєй Гармонін заявив, що Росія не братиме участь у глобальному Саміті миру у Швейцарії щодо завершення війни в Україні. Зустріч лідерів запланована на 15-16 червня. 

«Росія у жодному форматі не братиме участь у конференції по Україні у Швейцарії у червні», – заявив Гармонін, передає російське пропагандистське агентсто «РИА Новости» 25 квітня. 

Посол не уточнював, чи надсилало МЗС Швейцарії запрошення для участі у саміті Росії. 

Нагадаємо, що раніше у Швейцарії заявляли про необхідність залучення держави-агресора до переговорів про мир. Ключовим питанням залишається те, чи братиме участь у саміті Китай.

Раніше заступник керівника Офісу президента й дипломатичний радник президента Ігор Жовква заявив, що у Києва є чітка позиція – на першому Глобальному саміті миру Росії точно не буде.

У березні спецпредставник Китаю у справах Євразії Лі Хуей відвідав Україну, РФ та деякі європейські столиці у межах нової «миротворчої місії». Детальніше про човникову дипломатію Пекіна – у статті Наталії Бутирської «Турне сумнівної миротворчості: з чим їздив китайський посланець до Москви, Києва та Євросоюзу».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *