Росія посилила удари по Україні – у розвідці США пояснили навіщо це Путіну

У розвідці США дали оцінку останнім атакам Росії та можливості завершення війни

© EPA-EFE/JIM LO SCALZO Евріл Гейнс вважає, що Путін бачить, що міжнародні події «розвиваються на його користь»

Директор Національної розвідки США Евріл Гейнс заявила в Сенатському комітеті з питань збройних сил, що Росія посилила удари по українській інфраструктурі, щоб перешкодити Києву переміщати зброю і війська, уповільнити оборонне виробництво і змусити його розглянути можливість переговорів. За її словами російський диктатор Владімір Путін бачить, що внутрішні і міжнародні події розвиваються на його користь, і, ймовірно, буде продовжувати агресивну тактику в Україні.

«Все більш агресивна тактика Путіна проти України, така як удари по українській електроенергетичній інфраструктурі, має на меті переконати Україну в тому, що продовження війни лише збільшить шкоду для України і не пропонує жодного правдоподібного шляху до перемоги. Ця агресивна тактика, швидше за все, продовжиться, і війна навряд чи закінчиться найближчим часом», – сказала Гейнс сенаторам, перед якими, разом з директором Розвідувального управління Міністерства оборони США Джеффрі Крузом, свідчила про оцінки загроз, повідомляє Reuters. 

Нагадаємо, у березні Евріл Гейнс закликала американських конгресменів схвалити виділення військової допомоги Україні. Вона сказала, що важко уявити, як Україна може утримувати територію, яку вона відвоювала у Росії, без більшої допомоги з боку США.

Раніше аналітики Інституту вивчення війни (ISW) висловили думку, що Росія у найближчі тижні намагатиметься завдати значних ударів по українській енергетиці, а також посилить свій наступ на фронті – напередодні надходження допомоги від США.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *