Росія назвала французьких інструкторів військовими цілями — Володимир Зеленський відреагував — новини Україна

Зеленський: Російські погрози Франції — аргумент на користь сміливості

© https://www.president.gov.ua/ Раніше у РФ назвали своїми законними цілями військових інструкторів, яких Париж може відправити в Україну для навчання ЗСУ. 

Президент України Володимир Зеленський прокоментував російські погрози Франції, яка може відправити в нашу країну своїх інструкторів, наголосивши, що це свідчить на користь сміливості українських партнерів. Про це він сказав, виступаючи перед Національними зборами. 

“І коли вчора з Росії прозвучали прямі погрози Франції – це стало ще одним аргументом на користь нашої сміливості. На користь того, щоб жодне зло у світі не мало наглості протиставляти себе Франції та проголошувати французів військовими цілями”, – заявив Зеленський.

Нещодавно президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв представити план можливого розміщення французьких військових інструкторів в Україні. Їх потенційне завдання — прискорення навчання захисників у сфері розмінування та обслуговування військової техніки. Речник російського посольства Алєксандр Макогонов прокоментував це, попереджаючи Париж, що в такому випадку інструктори стануть законною ціллю для російських окупантів. У Франції готують відповідь на черговий випад російської сторони. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *