Росія намагається захопити Білогорівку у Луганській області — що відомо про ситуацію там 26 листопада — новини України

У ЗСУ розповіли, як і для чого росіяни намагаються окупувати Білогорівку

© Getty Images Через погоду та погане орієнтування на місцевості окупанти зменшили кількість штурмів на цьому напрямку. 

Начальник артилерії 1-го аеромобільного батальйону 81-ї ОАеМБр Максим Антонов розповів, що на сіверському напрямку російські окупанти не припиняють намагань захопити Білогорівку у Луганській області, але поки що усі їхні зусилля є марними. Під час телемарафону він розповів, що через погодні умови та дуже погану орієнтацію на місцевості вони обмежені у проведенні тактичних штурмів, через що їхня кількість протягом останнього часу зменшилася. 

“Вони вважають, якщо візьмуть даний населений пункт, то проведуть інженерне обладнання позицій, а потім зможуть накопичити резерви й висунутись на Сіверськ з метою його оточення”, — розповів Антонов про плани ворога.

Тому росіяни все ж інколи пробують заводити в селище свої штурмові групи, прикриваючи їх з повітря БпЛА. Тим часом кількість використання розвідувальних безпілотників типу “Орлан” зменшилася, що зумовлено не лише погодою, але й успішною роботою розрахунків зенітних FPV-дронів захисників. 

Антонов додав, що вже неодноразово були зафіксовані відмови окупантів йти в штурм на сіверському напрямку. Росіяни бояться загинути або отримати поранення: “Це відбувається, коли вже починаються штурмові дії. Наприклад, йде перша штурмова група, потім друга, третя. І кожна зазнає невдачі. У решти, які сидять і бачать ці невдачі, з’являються думки, що, можливо, командування їх відправляє на смерть. Це було неодноразово видно з перехватів — командири їм прямо в ефірі погрожували убивством через відмову виконувати певні задачі”. 

Нагадаємо, на початку листопада в Інституті вивчення війни США розповідали про критику з боку російських військкорів через провальний штурм росіян в районі Білогорівки. За кілька днів до цього окупанти повинні були провести фронтальну атаку, але зробити це без належної вогневої підтримки було неможливо. Тож операція провалилася, а ворожі сили зазнали колосальних втрат у живій силі та техніці. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *