Рекрутинг в ЗСУ — військові розказали, як бійців крадуть інші бригади — новини Україна

Всередині ЗСУ триває боротьба за людей. Бійців крадуть просто з навчальних центрів — головний сержант батальйону

© 12 бригада спеціального призначення НГУ “Азов” Найчастіше бійці потрапляють не в ті бригади, з яких вже мають відношення, через халатність Територіальних центрів комплектування. 

Перешкода, з якою можуть зіштовхнутися рекрути в навчальних центрах – некоректний розподіл у бригади, цим займається Генштаб, сказано у матеріалі УП. Заступник начальника київського рекрутингового центру 3-ї ОШБр Володимир Давидюк розповів, що є нечисті на руку ТЦК, які відправляють вже підготованих військових не туди.

“Коли людина приходить із нашим відношенням, їй кажуть, що направлять до нас. Забирають документ, підкріплюють його в особову справу, яка не видається на руки, а потім замінюють і все – людина після навчання їде в ту бригаду, рекомендаційний лист якої вкладений в її особову справу”, — пояснює Давидюк.

Ці листи для кожного бійця пишуть у тих самих навчальних центах. 

“Людей просто намагаються спизд*ти. Всередині Збройних сил України триває боротьба за людський ресурс. Бійців не вистачає. А ТЦК хоче виконати свій план, — коментує ситуацію головний сержант батальйону “Ахіллес” Олексій Павлійчук. — Іноді нам дзвонять рекрути і кажуть: “Рятуйте! На пакет документів не дивилися. Сказали, що я зараз піду в іншу бригаду”. 

Фокус уваги зараз — на нових законах, що розширяють базу для мобілізації та посилюють повноваження держави у цій сфері. Детальніше про це — у статті “Як зменшити нестачу людей на фронті?” пише командир роти ударних дронів “Орден Сантьяго” Ігор Луценко.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *