РЕБ для України – які системи РЕБ найбільше потрібні на передовій – відповідь експерта Бескрестного

Виробники РЕБ зацікавлені у виробництві дорогих систем, але Україні потрібні дешеві та мобільні для боротьби з FPV-дронами – експерт

Сергій Бескрестнов © Скриншот из видео Сергій Бескрестнов пояснив, які системи РЕБ зараз найбільше потрібні на передовій.

Україна потребує дешевих, мобільних та потужних засобів радіоелектронної боротьби для знищення на передовій ворожих FPV-дронів, заявив експерт в галузі радіотехнологій Сергій Бескрестнов («Флеш»). За його словами, сьогодні ж виробники зацікавлені навпаки у створенні дорогих засобів РЕБ, адже за них можна отримати більше грошей.

Експерт пояснив, що зараз виробництво систем радіолокаційної боротьби «заточене» під знищення крилатих ракет. РЕБ для боротьби з FPV-дронами звісно є, але не на фронті, де вони так потрібні.

«Ви повинні розуміти, що ніхто не поставить РЕБ вартістю 10, 15, 20 млн, тому що в першу чергу цей РЕБ буде на нулі виявлений БпЛА противника і знищений артилерією чи будь-якими іншими засобами ураження», – говорить експерт.

Бескрестнов переконаний, що зараз потрібно серійно виробляти дешеві та мобільні системи РЕБ, які саме на передовій зможуть нищити FPV-дрони. І їх буде не шкода втратити через низьку вартість.

«Нам потрібні РЕБ на базі причепів колісних, які можна привезти на нуль, замаскувати, які можуть дистанційно керуватися без людини», – наголошує він.

Бескрестнов підкреслив, що зараз виробники зацікавлені у виробництві дорогих РЕБ, оскільки вони приносять їм більше грошей.  Але ситуація на фронті, додав експерт, вимагає змін. Бескрестнов заявив, що його спроби достукатися до чиновників були марними.

«Тому це фактично відкрите звернення. (…) Ще раз звертаюся до всіх, будь ласка, виробляйте рішення, які дуже потрібні на фронтах, а їх просто фізично немає», – підсумував експерт.

Раніше Юрій Касьянов у статті «Якою війна буде завтра? Що необхідно зробити, аби не програти Росії» спробував систематизувати, проаналізувати та спрогнозувати еволюцію дронів для завтрашньої війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *