Ракетний удар по Охматдиту 8 липня – Повністю знищено дві підстанції

ДТЕК встановлює тимчасові підстанції, щоб заживити

© Офіс генпрокурора Енергетики працюють над тим, щоб лікарня була забезпечена постійною схемою живлення. 

Унаслідок цілеспрямованого ракетного удару росіян по Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” у Києві ракетою Х-101, повністю зруйновано дві підстанції. Нині ДТЕК працює над встановленням тимчасових трансформаторних підстанцій, щоб медичний заклад мав постійне джерело електроенергії, зазначив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі “Громадського радіо”. 

“Від них живилася в принципі вся інфраструктура лікарні, тому з учора ми оперативно надаємо допомогу у встановленні тимчасових трансформаторних підстанцій – вони називаються КТП, щоб заживити по тимчасовій схемі ті приміщення лікарні, які потребують цього”, – наголосив він.

Сахарук заявив, що до цього медзаклад був вимушений використовувати генератори, тому енергетики ДТЕК працюють над тим, щоб дитяча лікарня була забезпечена постійною схемою живлення. 

Він також зазначив, що зруйновані  підстанції були енергетичною інфраструктура лікарні, тому паралельно йде робота з місцевою владою для встановлення КТП. 

За даними ZN.UA, у дитячій лікарні “Охматдит”  постраждали відділення токсикології та реанімація. 

Зазначимо, що на території “Охматдиту” вранці 9 липня завершили аварійно-рятувальні роботи. Згідно з даними ДСНС, унаслідок російського ракетного удару по лікарні загинули дві людини, в тому числі лікарка, а за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Зокрема, з травмами госпіталізовано восьмеро дітей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *