Радіорелейна станція Р-416ГМ – основні характеристики – що відомо про її знищення

Українські сили вперше вразили новітню радіорелейна станцію зв’язку РФ

© Скріншот з відео Установка була прийнята на озброєння ЗС РФ у 2018 році.

Третій полк Сил спеціальних операцій Збройних сил України виявив та ліквідував на одному з операційних напрямків російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ.

Українські оператори завдали вогневого удару по станції однією з новітніх розробок, яка нещодавно надійшла на озброєння ССО.

«У результаті влучної роботи станцію Р-416ГМ уражено. Відтак порушено зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії терористів», – підсумували результат своєї роботи в ССО.

Станція типу Р-416ГМ стала першою із тих, що були уражені українськими військовими за час війни.

Радіорелейна станція Р-416ГМ вперше була продемонстрована на російській оборонній виставці у 2017 році. Російська армія взяла комплекс на озброєння у 2018 році. Установка направлена на підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв’язку в польових умовах. Пересувний комплекс дозволяє суттєво розширити обрій видимості об’єктів, підвищити ефективність роботи елементів командно-штабної роботи військових формувань.

Розробником та виробником установки є російський  Завод радіотехнічного обладнання в Санкт-Петербурзі.

Зазначимо, що в ніч на 12 червня ЗСУ завдали  ракетного удару по Криму та знищили два радари ЗРК С-300 та С-400. Інформація щодо ще одного  радару уточнюється.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *