Призначення Путіним нового міністра оборони — він має довести, що економіка не зазнає краху

Новий міністр оборони Росії має запевнити Путіна, що економіка країни не зазнає краху — The Times

© Скріншот Youtube Бєлоусов має мережу контактів з китайським керівництвом.

Андрєй Бєлоусов, призначений Путіним на посаду міністра оборони, ніколи не служив в армії, але його завдання — забезпечити потреби в робочій силі та виробничі потужності для тривалої війни, створюючи військові інноваційні центри й водночас гарантуючи, що цивільна та споживча економіка не занепаде. Бєлоусов добре підготовлений до узгодження російських оборонних витрат з тривалою виснажливою війною.

Бєлоусов, що дуже важливо, має мережу контактів з китайським керівництвом. За нинішніх темпів витрат у Путіна залишилося приблизно на 18-24 місяці, щоб довести свою війну до “успішного” завершення. Будь-яка затримка може урвати терпіння Китаю і створити серйозну соціальну та економічну напругу всередині Росії, зазначає The Times.

Крім того, російський диктатор призначив колишнього секретаря Ради національної безпеки Російської Федерації та в минулому главу Федеральної служби безпеки Ніколая Патрушева (якому, як і Путіну, близько сімдесяти років) “помічником президента”. Путіну потрібен хтось, хто поділяє його світогляд, вважає газета.

Патрушев помітно налаштований проти Америки. Крім того, дехто припускає, що син Патрушева, нинішній міністр сільського господарства, може також претендувати на високу посаду.

Нагадаємо, що перестановки в уряді Росії пов’язані з планами Путіна вести тривалу війну тепер вже не лише проти України, але й проти НАТО. Для цього РФ прагне оптимізувати економіку та оборонно-промислову базу. Про те навіщо Путін змінив міністра оборони й що це означає для України читайте у статті Володимира Кравченко “Путін змістив Шойгу. Чим має відповісти Україна”?

 

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *