Припинення вогню між Україною та Росією — Володимир Зеленський прокоментував пропозицію Віктора Орбана — новини Україна

Ми вже домовлялися з Росією про припинення вогню, а після цього вона вбивала наших людей — Зеленський

© Офіс президента України На його думку, перемовини про це потрібно проводити на “зрозумілому міжнародному майданчику”. 

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому відмовився від пропозиції прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про припинення вогню в рамках російсько-української війни. Під час інтерв’ю Bloomberg він нагадав, що Київ та решта світу вже багато разів намагалися домовитися з Москвою про такий крок, проте остання завжди зривала домовленості. 

Такі перемовини, продовжив він, можливі лише на “зрозумілому міжнародному майданчику”, де повинні бути присутніми країни, чиїм лідерам довіряють. Для “припинення вогню”потрібно також розробити чіткий план, аби Україна була певна, що РФ не використає цей час для підготовки до подальшої агресії. 

“З приводу ceasefire (припинення вогню — ред.) я чітко пояснював: у нас були сотні зустрічей ще з Мінських угод, багато років тому домовлялися сторони про ceasefire між Україною та Росією, і Росія все це постійно зривала і вбивала наших людей”, — сказав він.

Також, за даними Bloomberg, Зеленський припустив, що російського диктатора Путіна можуть запросити на наступний Саміт миру. Але зараз, на думку президента, він не сяде за стіл перемовин, адже він сильно наляканий. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *