Примусова паспортизація – на півдні росіяни погрожують депортацією українцям, які не хочуть отримувати паспорт РФ

На півдні росіяни погрожують депортувати з окупованих територій українців, які відмовляються від паспорта РФ – ЦНС

© Українські новини За даними ЦНС, окупанти не раз вже показово використовували такі методи.

На окупованих територіях українського півдня росіяни погрожують депортацією громадянам України, які відмовляються отримувати паспорт країни-агресорки, передає Центр національного спротиву. Зокрема, окупанти погрожують вигнати таких українців через блокпост у Василівці.

У ЦНС зазначили, що  на окупованій території досі перебувають українці, які не можуть лишити домівку з тих чи інших причин. І росіяни намагаються їх примусово паспортизувати.

«Проте досі росіяни не змогли паспортизувати більшість населення й вимушені вдаватись до погроз. Зокрема під час останніх рейдів на півдні мешканцям обіцяли вигнати через блок-пост до України та конфіскувати майно», – додали в ЦНС.

Там підкреслили, що росіяни й раніше застосовували подібну практику. Зокрема, місцевих мешканців окупованих територій ворог показово вивозить на блокпост та депортує з їхнього дому.

Раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях Луганської області в пологових будинках віддають дитину лише за наявності в батьків російських паспортів. Зокрема, на території, контрольованій підтримуваним Росією незаконним збройним угрупованням «ЛНР» напередодні пологів жінок в окремих випадках все ще можуть госпіталізувати без російського паспорта. Але за тиждень, при виписці, окупанти обов’язково перевіряють, чи є в одного з батьків російські документи. Окупанти погрожують не віддати дитину за відсутності паспорта РФ у батьків. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *