ППО збила незвичайну мету – можливо, Іран постачає росіянам нові зразки безпілотників

Те, що збили позавчора під Очаковом, виявилося не ракетою, «Николаевский Ванек» розповів, чому це погана новина

Є підозра, що Іран постачає росіянам нові зразки безпілотників.

Позавчора під Очаковом було збито повітряну ціль. Багато хто поспішив написати, що – ракета. А даремно – вважає автор популярного пабліку «Николаевский Ванек»: «Після проміжної експертизи, виходячи зі знайдених уламків та інших даних цієї “ракети”, ми дійшли висновку, що це не ракета».

“Ванек” припускає, що це був, найімовірніше, черговий іранський виріб під назвою Arash-1 або Arash-2: летить швидше за “шахед” – з відкритих джерел відомо, що дальність цього дрону може бути до 1600-2000 км, летить зі швидкістю 300-500 км/год.

Невідомий літаючий об’єкт здійснив маневр у районі Очакова, був збитий засобами ВМС і при падінні не встиг накоїти лиха – обійшлося без потерпілих та особливих руйнувань.

«Ванек» каже, що наразі достеменно невідомо, що там підстрелили в небі наші моряки, але якщо це чергова передача від Ірану – то це погані новини.

Сам факт надходження росіянам якихось засобів ураження працює проти України, а якщо ці засоби ще й перевершують за характеристиками ті, які агресор використовував раніше, то новина стає поганою подвійно.

Раніше повідомлялося, що Росія розробляє нову версію безпілотника “Ланцет” під назвою “Виріб-53”. Використовуючи штучний інтелект, він автономно ідентифікуватиме і вибиратиме собі цілі на полі бою.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *