Пожежа на ракетному кораблі Серпухов – диверсію влаштував військовий Балтійського флоту

Підпал корабля “Серпухов”: диверсію влаштував доброволець легіону

© Легіон “Свобода Росії”/facebook На момент підпалу він служив у Балтійському флоті.

Малий ракетний корабель “Серпухов”, який перебував на території військово-морської бази у місті Балтійськ Калінінградської області, підпалив із середини російський військовий. Про це сьогодні пресконференції повідомили представники легіону “Свобода Росії” та Головного управління розвідки.

Зазначається, що військовослужбовець Балтійського флоту вийшов на зв’язок із легіоном у 2023 році. Маючи допуск до держтаємниці “Гога” тривалий період передавав важливу інформацію. 

“Після того, як перебування на кораблі та подальша робота в інтересах сил опору стала загрозливою, були сплановані та проведені активні дії всередині корабля. У результаті проведеної диверсії вдалося зсередини зруйнувати приміщення корабля і повністю знищити засоби зв’язку та автоматизації”, – розповіли у підрозділі.

Разом із секретними документами “Гогу” вдалося вивезти в Україну, де доброволець приєднався до легіону.

“Сєрпухов” досить новий корабель. Малий ракетний корабель проєкту 21631 “Буян-М” був спущений державою-агресором на воду у 2015 році. Спершу він увійшов до Чорноморського флоту Росії, але вкінці 2016 року його перевели до Балтійського флоту. у Корабель обладнаний установкою вертикального пуску на 8 крилатих ракет “Онікс”. 

Нагадаємо, 7 квітня на території військово-морської бази у Балтійську Калінінградської області Росії спалахнув військовий корабель “Серпухов”, інформацію про що підтвердила українська розвідка. Речник ВМС Дмитро Плетенчук згодом констатував, що судно, де повністю знищені засоби зв’язку та автоматизації, буде важко відновити. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *