Плацдарм у Кринках – росіяни кажуть, що там Верденська м’ясорубка

Де на українському фронті росіяни побачили Верденську м'ясорубку і що там відбувається зараз

© DeepState/Telegram Позиційні бої на лівому березі Дніпра тривають вже понад півроку.

Верден наших днів. Так російський телеграм-канал «Вторгнення» назвав території на лівому березі Дніпра, де вже понад півроку утримують плацдарм українські бійці.

«Стерті в пил Кринки та частина прилеглих лісів, бої за які йдуть від початку жовтня» – таким текстом паблік супроводив відео, яке нещодавно опублікували українські фотографи Костянтин та Владислава Ліберови.

Росіяни намагаються провести паралелі між боями на лівобережжі Херсонської області та великою битвою Першої Світової війни, відомою як Верденська м’ясорубка. Вона тривала майже весь 1916 рік, за цей час воюючі сторони – Німеччина та Франція – втратили десь по 150 тисяч убитими та по 350 тисяч пораненими. Жодних тактичних результатів битва не принесла – до грудня 1916 лінія фронту знову виявилася там же, де перебувала 25 лютого 1916 року.

Що ж до «Вердена наших днів», то Генштаб ЗСУ у своєму зведенні за вчорашній день, 26 квітня, повідомив про чотири безуспішні атаки росіян на українські позиції біля Кринок. Учора ж, за повідомленням Генштабу, село, якого вже практично немає, зазнало чергового авіаудару.

У той же час Американський інститут вивчення війни ISW в сьогоднішньому своєму звіті зафіксував незначне просування російських військ в районі Кринок на тлі позиційних боїв, що тривають тут.

Раніше повідомлялося, що українські захисники продовжують роботу зі зміцнення плацдарму в районі Кринок на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області, незважаючи на те, що російські війська активно проводять тут штурмові дії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *