Підтримка України – Зеленський заявив, що наявної військової допомоги недостатньо для перемоги

Зеленський про нові пакети військової допомоги від союзників:

© Офіс президента “Треба сильна армія. Треба бути сильними”.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тієї військової допомоги, яку наша держава отримує від союзників наразі не достатньо для перемоги, але робота над новою підтримкою триває. Про це повідомляє Укрінформ.

“Допомога є, є серйозні пакети. Чи її достатньо, щоб перемогти? Ні. Чи вона запізнюється? Так. Чи буде посилення цих пакетів? Працюємо над цим щоденно”, – зазначив український лідер.

Коментуючи те, чи може дипломатія змусити РФ вести цивілізований діалог, Зеленський наголосив, що “треба шукати інші інструменти, окрім дипломатії”.

“Треба сильна армія. Треба бути сильними. Ці люди розуміють тільки силу. Я бачу тільки такі шляхи: посилення на полі бою і паралельне посилення міжнародної політики. І все, що стосується демонстрації посилення дипломатії, я вважаю, що на сьогодні непоганий початок саме на Глобальному саміті миру”, – додав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський також заявив, що наступними кроками після першого Саміту миру стане напрацювання плану щодо Росії, в якому за основу будуть взяті погоджені лідерами позиції щодо ядерної безпеки, продовольчої безпеки та повернення полонених. Відповідаючи на запитання, що робити з Росією, яка не демонструє бажання миру, Зеленський сказав, що далі будуть робочі зустрічі між командами визначених країн.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *