Підготовка до зими – Україна отримає нові установки Gepard виробництва Німеччини

Зеленський анонсував поставку Україні додаткових німецьких установок ППО

© Getty Images Він також розповів про завдання для посадовців з підготовки до зими та захисту енергоінфраструктури.

Україна отримає додаткові зенітні самохідні артилерійські установки Gepard виробництва Німеччини для захисту своєї енергетичної системи. Про нову домовленість на тлі підготовки до зими розповів президент нашої держави Володимир Зеленський у щоденному зверненні, нагадавши про ризики, які можуть виникнути з настанням холодів. 

Глава держави розповів, що в суботу, 9 вересня, провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого головним питанням стала енергетична стійкість на тлі намірів РФ повернутися до ударів по критичній інфраструктурі.

“Те, що потрібно зробити перед зимою, і те, що вже зроблено. Детальні звіти урядовців, керівників енергетичних компаній. Звичайно, був військовий компонент. Наша розвідка. Чітко усвідомлюємо, що російське зло теж готується до зими – готується нести страждання”, – зазначив Зеленський.

Він вважає, що зараз кожен державний службовець чи представник місцевої влади повинен зробити все можливе, а за потреби й неможливе, щоб Україна змогла вистояти взимку та зберегти повну функціональність.

За словами президента всі посадові особи та командувачі отримали чіткі завдання щодо протиповітряної оборони, підготовки енергетики, соціальної системи, забезпечення відповідних пакетів підтримки з боку партнерів. Також мають проводитися заходи з інформування щодо процесів підготовки до холодів.

“Керівники обласних адміністрацій звітуватимуть щоденно про підготовку, кожен день увечері – звіт для уряду, офісу. Міністру внутрішніх справ доручено по максимуму підготувати сектор ДСНС – не лише те, що стосується безпосередньої роботи Служби з надзвичайних ситуацій, а й чіткого інформування людей про те, як буде забезпечений захист”, – додав глава України.

Він наголосив, що влада мобілізує всі сили, щоб ще наростити поставки різних систем ППО для наших захисників і покращити фізичний захист обʼєктів енергетики.

“Якщо енергосистемі знадобилася аварійна допомога для кондиціонерів, то що буде в мороз під обстрілами?”, задається слушним питанням Ігор Маскалевич, аналізуючи, якою може бути інтенсивність обстрілів енергооб’єктів у цей опалювальний сезон і чому як резерв у країні досі не налагоджено нормального імпорту електроенергії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *