Перемога України у війні — Дональд Трамп не розуміє, що це дасть США — новини Україна

Трамп не розуміє, яку вигоду США отримають від перемоги України у війні — Reuters 

© EPA/ YUKI IWAMURA / POOL Під час зустріч з “червоними” на Капітолійському пагорбі він закликав їх уникати внутрішніх чвар і не просувати національну заборону на аборти у Палаті представників. 

Закон про допомогу Україні на понад 60 млрд доларів, який після тривалих дебатів все ж ухвалили у США, розкритикував експрезидент та кандидат на виборах 2024-го Дональд Трамп. Reuters повідомляє, що під час зустрічі з конгресменами-республіканцями на Капітолійському пагорбі він поставив під сумнів сенс перемоги України. 

“Якщо Україна переможе, яка буде вигода?” — переповів слова Трампа республіканець Дон Бейкон.

Критикою експрезидент не обмежився. Він запропонував знизити прибутковий податок у США й замінити його тарифами. Також Трамп рекомендує республіканцям не просувати національну ідею заборони абортів у Палаті представників та закликає відмовитися від внутрішніх чвар, які заважають роботі партії. 

“Трамп назвав жахливим найбільше місто Мілуокі штату Вісконсин”, — розповідають журналісти, прогнозуючи, що це може відштовхнути від республіканця його мешканців під час майбутніх виборів.  

Раніше видання WP припускало, що Трамп може розірвати безпекову угоду з Україною в разі своєї перемоги на виборах, попри прагнення американських чиновників зробити основу для довгострокової підтримки Києва.

У деяких найбагатших донорів Трампа збереглися фінансові та ділові зв’язки з РФ. Якщо експрезидент знову прийде до влади, вони, ймовірно, захочуть впливати й на зовнішню політику США. Детальніше про це розповідає завідувачка програми славістики в Університеті Вашингтона та Лі Анна Бродські-Кроткіна в статті “Донори Трампа: що їх пов’язує з Росією”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *