Переговори з РФ – Глава Ірану Раїсі запропонував своє посередництво у мирному врегулюванні війни в Україні

Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередником, щоб домогтися припинення бойових дій між РФ та Україною – президент Ірану

© Офіційний сайт Президента Ісламської Республіки Іран Водночас іранський лідер засудив США за їхню підтримку України у військовій та економічній сферах.

Президент Ірану Ібрагім Раїсі, під час зустрічі в рамках тижня Генеральної Асамблеї ООН, заявив, що його країна може виступити посередником між Україною та Росією на майбутніх переговорах. Про це повідомляє Newsweek.

“Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередником, щоб домогтися припинення бойових дій між Російською Федерацією та Україною”, – зазначив іранський лідер.

Він також засудив США за їхню підтримку України у військовій та економічній сферах. Раїсі наголосив, що Штати сприяють розладу, надаючи Києву значну військову допомогу.

“Чому така запопадливість у постачанні військової техніки та отриманні доларової суми від цих постачань і продажів, замість того, щоб енергійно виходити на арену, щоб сприяти припиненню бойових дій та сприяти миру?” – додав Раїсі.

Раніше директор розвідувальної служби “Моссад” Давид Барнеа заявляв про стурбованість тим, що Росія може продати Ірану сучасну зброю, яка “поставить під загрозу існування Ізраїлю”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *