Паспортизація РФ – Росіяни тиснуть на жителів окупованих територій

Примусова паспортизація: росіяни продовжують шантажувати жителів окупованих територій — ЦНС

© НТВ Населенню тимчасово окупованих територій відмовляють у наданні меддопомоги.

На тимчасово окупованих територіях російські загарбники продовжують шантажувати місцеве населення для примусової паспортизації. Зокрема, росіяни відмовляють жителям в окупації у медичній допомозі, повідомляє Центр національного спротиву.

Наразі на тимчасово окупованих територіях півдня й сходу України загарбники проводять підготовку до примусової мобілізації, а для цього їм також необхідно збільшити темпи паспортизації місцевого населення.

Росіяни почали відмовляти місцевим жителям у наданні меддопомоги без наявності медичного страхування, яке можна отримати лише з паспортом РФ. Згідно з планами Кремля, усі жителі тимчасово окупованих територій мають отримати “поліси” до кінця 2023 року.

Вже зараз загарбницькі “адміністрації” вимагають від підприємств у регіоні надати перелік робітників, які не мають страхування. Крім того, ворог погрожує штрафами за ігнорування відповідних вимог.

Раніше повідомлялося про те, що може чекати на українців, які змушені були взяти паспорт країни-ворога. Примусове набуття громадянства РФ українцями, які проживають на тимчасово окупованій території, нашою державою не визнається. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *