Пакет допомоги Україні від США — більшість зброї ще в дорозі

Більшість зброї, обіцяної США у квітні, досі перебуває в дорозі — заступник міністра оборони

© Getty Images Україна з часом може досягти переваги, вважає Гаврилюк.

Американські військові артилерійські снаряди досягли передових українських підрозділів і почали руйнувати російські позиції на полі бою. Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, перший заступник міністра оборони України, заявив газеті The Telegraph, що поповнення боєприпасів було критично важливим, але більша частина обладнання, обіцяного США у квітні, все ще перебуває в дорозі.

“Потрібен час, щоб завантажити кораблі, які потім мають перетнути Атлантику. Але ми вже бачимо результати”, — сказав він.

Росія веде наступ уздовж лінії фронту з жовтня, але навіть затяті про-військові російські військові блогери зараз визнають, що цей імпульс призупиняється, а успіхи є більш обмеженими.

“З часом, коли ми все налагодимо, ми досягнемо переваги”, — додав Гаврилюк.

Раніше ми повідомляли, що зброя із США допоможе сповільнити наступ Росії, але не зупинити його. Доставка американської допомоги навряд чи кардинально змінить становище України на фронті, вважають українські чиновники, солдати й військові аналітики. Україна також отримає обладнання для обслуговування американської техніки на 100 млн доларів. Відповідне рішення ухвалив Державний департамент США.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *