Ордери на арешт Шойгу та Герасімова — Метью Міллер прокоментував це — новини Україна

У Байдена підтримали видачу ордерів на арешт Шойгу та Герасімова

© Getty Images Міллер не став розкривати подробиць щодо того, яку роль США відіграють у проведенні цих розслідувань. 

Речник Державного департаменту США Метью Міллер заявив, що Вашингтон підтримує міжнародні розслідування воєнних злочинів РФ в Україні та видачу ордерів на арешт тих, хто до них причетний, в тому числі ексміністра оборони Росії Сєргєя Шойгу та начальника Генштабу Валерія Герасімова. Під час останнього брифінгу він нагадав про позицію Штатів, що звірствам, які окупанти чинять в нашій державі, потрібно покласти край. 

Але Міллер не став розповідати деталі про те, як США допомагають міжнародним інституціям проводити розслідування у цій справі. 

“Як я вже сказав, ми підтримуємо розслідування, яке проводить МКС, а також інші розслідування щодо притягнення до відповідальності. Але з погляду приватних обмінів (інформацією – ред.), я думаю, що я збережу їх приватними”, — зауважив він.

Нагадаємо, 26 червня МКС видав ордери на арешт ексміністра оборони Росії Сєргєя Шойгу та начальника Генштабу Валєрія Герасімова. У суді вважають, що вони несуть індивідуальну відповідальність за удари по енергетиці України. Президент Володимир Зеленський згодом зауважив, що наша держава сподівається побачити цих воєнних злочинців за ґратами.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *