Операція Синиця — з’явилася інформація про двох ліквідованих пілотів

РосЗМІ ідентифікували пілотів, які були разом з Кузьміновим на борту Мі-8

© Українська Правда Їх рідним досі не розповіли, що сталося. 

Імена двох інших членів екіпажу, які перебували на борту Мі-8, коли пілот Максім Кузьмінов перелітав разом з ним в Україну – Нікіта та Хуршед. За даними Tg-каналу Baza, їх рідним досі не повідомили, що вони були ліквідовані. 

“Разом з пілотом Максімом Кузьміновим, який викрав вертоліт в Україну, на борту Мі-8 перебували двоє військовослужбовців. Один з них – Микита, випускник Воронезької Військово-повітряної академії ім. Жуковського і Гагаріна. Знайомі хлопця описують його як “зразкового сім’янина” і “адекватного роботягу”, – сказано у повідомленні Tg-каналу. – Другий – уродженець Узбекистану Хуршед. Хлопець приїхав вчитися в Росію за обміном і закінчив Сизранське льотне училище. Знайомі Хуршеда теж відгукуються про нього тільки позитивно”. 

Їм обом було по 28 років, як і пілоту Кузьмінову, який перейшов на сторону України. 

“Вони служили разом з ним у Чернігівці в Приморському краї. Де зараз перебувають Микита і Хуршед – офіційно невідомо”, – сказано у повідомленні. 

Втім, очільник ГУР МО Кирило Буданов, коментуючи операцію “Синиця” незадовго після її проведення, розповідав, що під час приземлення Мі-8  обоє пілотів чинили опір, через що вони були ліквідовані. 

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що ГУР МО у співпраці з Нацполіцією “перепаркували” російський бойовий гелікоптер Мі-8 з вантажем та важливою документацією на аеродром у Харківській області. Підготовка до операції тривала пів року. Пілот Максім Кузьмінов, який співпрацював з українською сторону, разом з сім’єю зараз перебувають в Україні, інші члени екіпажу загинули. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *