Окупація села Іванівське — чи може це вплинути на оборону ЗСУ — новини Україна

Успіх росіян в Іванівському ніяк не вплине на стійкість оборони ЗСУ — експерт

© espreso.tv/Олена Чернінька Окупанти за час повномасштабного вторгнення змогли просунутися на цій ділянці не більше, ніж на 20 кілометрів від лінії зіткнення 2014-го. 

У ЗСУ вже спростували інформацію по окупацію села Іванівське на бахмутському напрямку. Тим часом аналітик Defense Express Сергій Згурець наголошує, що цей населений пункт вважають “сірою зоною”, позаяк там діють російські десантники. 

“В будь-якому разі просування противника в Іванівському біля Часового Яру ніяк не впливають на стійкість оборони ЗСУ. Фактично за два роки бойових дій окупанти змогли просунутись на 20 км від лінії розмежування з 2014 року”, — зазначив аналітик під час ефіру на каналі “Еспресо”. 

Село Іванівське знаходиться поблизу міста Часів Яр. Учора Волошин розповідав, що там окупанти не перетнули головну лінію оборони ЗСУ, хоча вже кілька місяців намагаються це зробити. Наступ ворог проводить у районі “Новий” та мікрорайоні “Канал”, паралельно з цим штурмуючи позиції захисників в напрямку Кліщіївки, Іванівського та Андріївки. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *