Обстріли Росії – Путін більше не може робити вигляд перед росіянами, що ця війна їх не стосується

Буданов не вважає удари вглиб Росії критичними для агресора, проте називає себе фанатом таких операцій – чому

© EPA-EFE/KATERYNA KLOCHKO Пересічний громадянин європейської частини РФ точно знає і відчуває, що йде війна.

Путін більше не може робити вигляд перед росіянами, що ця війна їх не стосується. Саме це в інтерв’ю американському виданню The Philadelphia Inquirer начальник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов назвав головним результатом ударів дронами та ракетами по території Росії.

«Я фанат цього», – каже Буданов – «Я виступав за це з перших днів війни, відкрито кажучи, допоки війна ведеться лише на нашій території, вона не торкнеться Росії».

Очільник ГУР визнає, що на даному етапі удари ще не є критичними для Росії, але це призвело до того, що пересічний громадянин європейської частини РФ точно знає і відчуває, що війна триває: «Це впливає, навіть у невеликому масштабі, на їхній моральний стан».

Вимога Білого дому не бити по нафтопереробних заводах не має сенсу, оскільки вони є законними цілями війни. Власне, в ГУР вважають законною ціллю будь-який російський військовий об’єкт в радіусі 800 км.

Раніше Буданов висловив впевненість, що ракети великої дальності ATACMS, які Україна отримала від США, можуть зрештою зруйнувати Керченський міст у Криму. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *