Обстріл Костянтинівки 6 вересня – Зеленський розповів про причину російської атаки

Зеленський про удар по Костянтинівці: Росіяни навмисно атакували цивільних через невдачі на фронті

© МВС України Президент наголосив, що росіяни б’ють туди, куди можуть дістати.

Російські окупанти навмисно здійснили терористичну атаку на цивільні об’єкти у Костянтинівці на Донеччині через невдачі своїх військ на полі бою.

На цьому наголосив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ після переговорів із Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен у Києві.

«Черговий навмисний теракт Російської Федерації. Вони завжди б’ють у цьому регіоні. А зараз вони навмисно прицільно вдарили по ринку, по магазинах, по аптеці. Я багато разів був у Костянтинівці зі своєю командою, і хто знає це місце, чудово орієнтується, що це цивільне місце. Там і близько немає жодних військових частин», – зазначив президент.

За його словами, коли на фронті відбуваються успішні наступальні кроки сил оборони України, росіяни завжди б’ють по цивільних громадянах і об’єктах – туди, куди можуть дістати їхні ракети чи артилерія.

Зеленський висловив співчуття тим, хто втратив своїх рідних і близьких унаслідок цієї російської терористичної атаки. Він наголосив, що перемогти російський терор – це завдання для всіх у світі.

«Для українців насамперед і для наших партнерів», – підсумував очільник держави.

Нагадаємо, унаслідок обстрілу військами РФ центрального ринку в Костянтинівці у середу, 6 вересня, загинуло 17 людей, серед них дитина. Ще 32 людини отримали поранення.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *