Обстріл Харківської області 11 квітня – Пошкоджено енергоінфраструктуру – новини Харкова

РФ обстріляла енергоінфраструктуру в Харкові, є руйнування та поранені в області

© Олег Синєгубов/Telegram Пошкоджено цивільну інфраструктуру. 

Російські війська завдали удару в ніч на 11 квітня ракетами С-300 по енергетичній енергоінфраструктурі Харкова, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у Telegram.

Війська РФ з артилерії та мінометів обстріляли близько 15 населених пунктів Харківської області. У селі Івашки пошкоджено два приватні будинки, гараж, у селі Мала Данилівка — гуртожиток навчального закладу.

Унаслідок скидання керованих авіаційних бомб на селище Липці  пошкоджено автобус та приміщення магазину. Жінка 38 років та 17-річний хлопець дістали поранення. Дві жінки 42 та 59 років та 14-річна дівчина загинули.

У Вовчанську пошкоджено приміщення лікарні, три приватні будинки, приміщення центру здоров’я. 55-річний охоронець ЦРЛ дістав поранення. Пошкоджено також автобус, поранено 53-річного чоловіка.

У селі Кругляківка пошкоджено два  житлові будинки, ще один будинок пошкоджено в селі Нечволодівка.

Напередодні внаслідок обстрілу УМБП Д-30 території підприємства у Харкові було пошкоджено виробничу будівлю та чотири автомобілі. Постраждали четверо людей, працівники підприємства: жінка 33 років та чоловіки 27, 31 і 55 років. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *