Новий бронежилет для ЗСУ – полегшена модель вже тестується

Новий полегшений бронежилет - Міноборони тестує зразок

© Міноборони України Модель вже пройшла випробування у школі розвідки Десантно-штурмових військ.

Міністерство оборони України проводить лабораторні дослідження нової полегшеної моделі бронежилета, йдеться у повідомленні відомства.

У Міноборони зазначили, що цей зразок відрізняється легкістю конструкції, мобільністю та зручністю для виконання маневрених дій під час штурмових і спеціальних операцій.

Модель вже пройшла випробування у школі розвідки Десантно-штурмових військ ЗСУ та отримала позитивні відгуки. Наразі триває останній етап – лабораторні випробування.

Новий бронежилет виготовлено з посилених керамокомпозитних матеріалів, що забезпечує захист шостого класу. Розмірна сітка варіюється від S до XL у двох комплектаціях, з вагою від 7,5 кг до 12 кг, порівняно з 10,5 кг до 17,5 кг у модульних моделях.

Бронежилет має функцію швидкого скидання та може комплектуватися додатковими елементами: захистом шиї та плечей, плечовими накладками, захистом паху, тактичним розвантажувальним ременем, захистом куприка, стегон та елементами для забезпечення плавучості. Для жінок передбачені спеціальні анатомічні накладки.

Виріб також містить окремі кишені для м’якого і жорсткого балістичного захисту та знімні демпферні вкладки. 

У Міноборони додали, що після завершення лабораторних випробувань бронежилет буде передано на забезпечення ЗСУ.

Наприкінці минулого року міністерство оборони України сертифікувало перший жіночий загальновійськовий бронежилет.

Раніше повідомлялося, що міністерство оборони України спростило процедуру отримання номенклатурного коду НАТО для нових зразків озброєння і військової техніки (ОВТ) до 10 днів. Це дозволяє закуповувати зразки вітчизняного виробництва, які пройшли кодифікацію, за кошти державного бюджету

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *