Навчання українських військових – У межах місії ЄС підготовку пройшли понад 52 тисячі наших солдатів

Міноборони: З 2022 року у межах місії ЄС пройшли підготовку понад 52 тисячі українських військових

© Міністерство оборони Великої Британії “Збройні Сили України наразі формують нові бригади, і ми потребуємо якісного навчання для наших військових”.

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Олександр Балануца під час зустрічи з головою військового штабу ЄС генерал-лейтенантом Мікаелем Ван дер Лааном заявив, що наразі завдяки місії ЄС EUMAM понад 52 тисячі наших військових змогли пройти підготовку.

“Збройні Сили України наразі формують нові бригади, і ми потребуємо якісного навчання для наших військових. Тому продовження Місії ЄС з військової допомоги Україні є критично важливим. Дякуємо за вже надану підготовку та закликаємо зберігати і нарощувати обсяги й темпи”, – зазначив Балануца.

Місія Європейського союзу з військової допомоги Україні розпочалася восени 2022 року після засідання 27 міністрів оборони країн ЄС і розрахована на два роки. Проте може бути продовжена у випадку необхідності – саме на це спрямовані поточні переговори українського військового керівництва з лідерами ЄС.

“Я підтримую продовження навчання та підготовки українських військових в межах тренувальної військової місії EUMAM. Ми дякуємо Україні за її боротьбу проти російської агресії та маємо зробити все можливе для її підтримки”, – наголосив генерал-лейтенант Мікаель Ван дер Лаан.

Раніше повідомлялося, що на полігоні Лібава в Чехії, де свого часу проходили навчання українські військові, стався вибух. За повідомленням Чеської армії (Armáda ČR), внаслідок вибуху є постраждалі. Склад вибухових речовин чи боєприпасів наразі не відомий. Для допомоги задіяні гелікоптери. Інцидент розслідує військова поліція. Кількість поранених невідома.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *