Наступ Росії на Харківську область – у ЦПД кажуть, що він схожий на імітацію

Наступ на Харківську область: у ЦПД кажуть, що ситуація контрольована

© DeepStateMAP Росіяни зазнали втрат у техніці та серед військових.

Російські війська у п’ятницю активізувалися на прикордонні Харківської області. Поки що це схоже на імітацію широкомасштабного наступу, адже задіяно обмежені сили та засоби, повідомляє керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко в Telegram.

За його словами, Сили оборони контролюють ситуацію, росіяни зазнали втрат у техніці та серед військових.

Він зауважив, що під час цієї операції воєнкори РФ малюють стрілочки і рапортують про прориви окупантів на кілометри. Вони наразі вигадані, щоби створити паніку та використати інформаційний вакуум.

Коваленко наголосив, що місцями ситуація ускладнена, але її контролюють українські війська.

“Із тих зон, куди ворогу вдалося зайти, Сили оборони намагаються його вибити”, – розповів керівник ЦПД зауваживши, що ситуація може змінюватися та закликав довіряти офіційним джерелам. 

Вранці з’явились дані про прорив російських окупантів на Харківщині. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов заявив, що  вночі окупанти посилили обстріли на півночі, насамперед б’ють по Вовчанську. При цьому він заявив, що спроби прорвати кордон були безуспішні та «не втрачено жодного метра».

Відомо, що у Вовчанську та навколишніх селах ситуація дуже складна, там постійно б’є ворожа артилерія. Із цієї зони евакуйовують населення. 

Згодом в Міноборони додали, що близько  5 ранку відбулася спроба прориву кордону під прикриттям бронетехніки. Однак станом на обід 10 травня атаки відбито, однак тривають бої різної інтенсивності.

Раніше представник ГУР МО Вадим Скібіцький попереджав, що РФ може планувати наступ на Суми та Харків, зазначаючи, що на кордоні з останнім агресор зосередив 35 000 військовослужбовців

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *