Наступ Росії на фронті — чому одночасно росіяни не можуть застосувати більше роти солдатів — новини Україна

Росіяни можуть послати в атаку не більше роти окупантів: експерт назвав причину

© Міноборони РФ В армії РФ рота налічує від 45 до 360 солдатів. 

Військовий експерт Defence Express Іван Киричевський розповів, що окупаційні сили більше не мають можливості координувати операції на полі бою, а через це — і наступати великими з’єднаннями. У коментарі Liga.net він назвав причину цього, мовляв, ЗСУ вибили ворожий кадровий косяк офіцерів середньої ланки. 

Але російська армія, продовжив Киричевський, може перекинути на ті чи інші ділянки фронту з’єднання, які мають статус кадрових полків. 

“Якби вони були здатні наступати ними на полі бою — нам були б кранти, — пояснив експерт. — На щастя, вони можуть загнати в одну точку 100 танків, але наступати ними не можуть”. 

Така ситуація виникла через відсутність координації на полі бою. Тож тепер в атаку російська армія може послати не більше роти. 

“У них вистачає командирів взводів і рот. Генерали, які можуть віддати команду — їх хоч стріляй, хоч саджай — теж знаходяться. А середньої ланки — нема”, — підсумував експерт. 

Нагадаємо, військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що, аби перехопити ініціативу на фронті, ЗСУ потрібно завдавати окупантам ще більших втрат у живій силі, які РФ буде важко компенсувати протягом місяця. Він підкреслив, що це і є завданням оборони, в якій зараз перебувають захисники. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *