Наступ на Київ у 2024 році — Андрій Демченко розповів, чи буде він — новини Україна

Не можна відкидати можливість розширення зони бойових дій на кордоні з Росією — Демченко

© Державна прикордонна служба України Та наразі прикордонники не фіксують необхідних для цього ресурсів ні у Білорусі, ні біля Харківської та Сумської областей. 

В районах Липців та Вовчанська у Харківській області все ще тривають бої. Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко наголосив, що не варто відкидати можливість розширення зони бойових дій у цьому районі чи у Сумській області, попри те, що наразі у ворога не зафіксовано необхідних для цього сил. 

“Тому ще раз: відкидати можливість розширення зони бойових дій на кордоні з країною-агресоркою не можна”, – констатував він під час телемарафону. 

Наявних російських сил, необхідних для наступу, ДПСУ не фіксує й на території Білорусі. Але цей напрямок залишається загрозливим, в тому числі через те, що звідти на початку повномасштабного вторгнення в Україну заходили окупаційні сили.

“Тому ми цьому напрямку також приділяємо важливу увагу і продовжуємо його укріплювати і по лінії кордону, і в прикордонні безпосередньо”, – підсумував він.

Нагадаємо, представник ГУР МО Андрій Юсов зазначив, що Росія зосередила поблизу українського кордону та на тимчасово окупованих територіях понад 500 тисяч військових. Це угруповання включає різні підрозділи, додав він, в тому числі Росгвардію та ФСБ. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *