Напад Росії на НАТО – генерал Бундесверу назвав строки

У Німеччині назвали строки готовності Росії до нападу на НАТО

© EPA-EFE/CLEMENS BILAN Генерал Карстен Бройер заявив, що Росія виробляє багато техніки і не всю використовує в Україні

Генеральний інспектор Бундесверу генерал-лейтенант Карстен Бройер повторив свій прогноз щодо часу готовності Росії до нападу на країну НАТО. Він вважає, що російській армії знадобиться час на відновлення після війни в Україні і він складе від 5 до 8 років. 

«На той час, виходячи з нашого аналізу, Росія [відновить] свої сили до такого рівня, що напад на територію НАТО стане можливим. Я не кажу, що це станеться, але це може бути можливим», – сказав Бройер журналістам під час візиту до Польщі 17 квітня, передає Reuters.

«Ми бачимо, що Росія виробляє багато військової техніки, і вона не використовує її на фронті в Україні… тому у 2029 році ми повинні бути готовими. Ми бачимо загрозу через п’ять-вісім років», – заявив Бройер.

Нагадаємо, за оцінками Міністерства оборони Естонії, цього року Росія виробить або модернізує близько 4,5 мільйона cнарядів. Зараз російські війська випускають у сім разів більше снарядів, ніж українські. Це майже вдвічі більше, ніж наприкінці січня, коли Україна попередила союзників про співвідношення три до одного.

Нещодавно у США висловили «неймовірну стурбованість» тим, що Китай допомагає Росії нарощувати свою оборонно-промислову базу для ведення війни в Україні, що відбувається «протягом останніх місяців». 

Чи зупиниться Путін на Україні? А чи піде далі? На Захід – Латвію, Литву, Польщу, Естонію? Путін поставив собі за мету відновити російську імперію та перекроїти міжнародний порядок. І наразі ніщо не вказує на те, що він відмовився від цих планів.

Детальніше пояснює оглядач відділу міжнародної політики ZN.UA Володимир Кравченко у статті «Путін накинув оком на Європу. Які країни НАТО він атакує після України?»

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *