Морський дрон Magura — у Буданова запевнили, що будуть його удосконалювати — новини Україна

ЗСУ знайдуть відповідь на будь-які спроби росіян протистояти морським дронам — розвідка

© Головне управління розвідки Міністерства оборони України Ці безпілотники допомагають Україні розвиватися не лише у військовій сфері, але й економічній. 

Представник ГУР МО Євген Єрін запевнив, що морські дрони Magura будуть удосконалювати, тож на будь-який варіант захисту російського флоту Сили оборони матимуть свою відповідь. Під час телемарафону він додав, що саме ці безпілотники гарантували безпеку судноплавства в певних акваторіях. 

Тож вони допомагають ЗСУ розвиватися не лише у військовій сфері, але й економічній. 

“Про дрони Magura можна сказати, що це перший дрон, який уразив бойовий флот, бойовий корабель й продовжує це робити. Завдяки саме цим морським безпілотникам вдалося загнати флот Росії на дальні бази, наприклад, у таку, як у Новоросійську. Тепер ми можемо проводити певні заходи в Чорному морі”, — сказав Єрін.

Нагадаємо, речник ВМС Дмитро Плетенчук розповів, що росіяни не можуть закрити Керченську протоку. Тому, аби захистити її, вони намагаються звужувати проходи там та перемальовувати військові судна, аби дезорієнтувати морські безпілотники ЗСУ. Але ці зусилля, вочевидь, є малоефективними.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *