Мобілізація в Україні — Веніславський вважає нове законодавство успішним — новини Україна

Депутат: Закон про мобілізацію виконав основну місію — аудит військовозобов'язаних громадян

© Міністерство оборони України/facebook.com Дані про себе оновили вже 2,37 млн людей. Веніславський вважає таку динаміку позитивною. 

Депутат та член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський заявив, що владі вдалося досягти основної мети нового мобілізаційного законодавства — провести аудит військовозобов’язаних українців. Під час останнього брифінгу він наголосив, що після набуття чинності закону терми мобілізації стали відповідати очікуванням Міноборони, Генштабу та головнокомандувача ЗСУ. 

Веніславський додав, що МОУ щодня моніторить ситуацію з оновленням громадянами своїх військово-облікових відомостей. Динаміка наразі позитивна, адже станом на ранок це зробили вже 2,37 млн людей. Найчастіше українці користуються застосунок “Резерв+”, на другому місці — ЦНАПи, а на третьому — ТЦК. 

“Ми досягли головної мети, яку закладали в цей законопроєкт, і відповідно, в закон, який зараз діє. Це провести аудит всіх військовозобов’язаних громадян України, з’ясувати, де хто перебуває, хто придатний до військової служби, а хто не придатний, хто має право на відстрочку, хто є заброньований і хто може бути мобілізований”, — підсумував спікер. 

Нагадаємо, речник Міноборони Дмитро Лазуткін розповів, що серед чоловіків, які вже оновили свої дані з 18 травня, до призову в рамках мобілізації придатні 1,1 млн. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *