Мобілізація в Україні – Бен Ходжес вважає, що нашій державі треба залучати більше чоловіків до війська

Україні потрібно формувати нові бригади, а для цього залучати до армії більше людей – Ходжес

© depositphotos/Bumble-Dee “Це дасть можливість виводити підрозділи із зони бойових дій на відпочинок,  який становитиме 3−4 місяці”.

Колишній командувач військ Сполучених Штатів Америки у Європі Бен Ходжес заявив, що українським Силам оборони важливо залучити більшу кількість людей у військо. Про це повідомляє New Voice.

Ходжес зазначив, що Київ має формувати нові бригади, бо молоді офіцери частіше гинуть на фронті, оскільки дуже помітні для ворога та намагаються повести за собою солдатів.

“Через це у вас серед молодих лідерів традиційно вищий рівень втрат. Ви повинні бути в змозі замінити їх”, – наголосив генерал.

За його словами, залучення нових людейдасть можливість виводити підрозділи із зони бойових дій на відпочинок,  який становитиме 3−4 місяці. Під час таких перерв, каже Ходжес, військові пройдуть відновлення, відпочинуть, отримають нову техніку, поповнять запаси, потренуються.

Він також додав, стосовно здійснення ще й наступальних операцій, а не лише перебування в обороні, як зараз, ЗСУ варто поновити склад підрозділів більшою кількістю новобранців.

Раніше екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявляв, що якщо Росія вдасться перемогти у війні, яка зараз триває проти України, то Німеччина виявиться “найбільшим невдахою”. Він наголосив, що союзникам Києва потрібно серйозно поставитися до допомоги ЗСУ для перемоги над агресором.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *