Мікрорайон Канал у Часовому Ярі окупували росіяни ‒ як він виглядає

З'явилися супутникові фото мікрорайону

Часів Яр / 4 липня 2024 року © EPA-EFE/Press service of 24 Mechanized brigade На кадрах видно наслідки “русского мира”.

Журналісти “Радіо Свобода” опублікували супутникові фото мікрорайону “Канал” у місті Часів Яр у Донецькій області, звідки відійшли українські військові, оскільки їхні позиції зруйнувала армія РФ, зокрема завдяки скидам керованих авіабомб.

Знімки зроблені у липні 2022 року і 8 березня 2024-го.

На опублікованих кадрах видно, що російські війська повністю зруйнували мікрорайон своїми авіаударами та постійними обстрілами.

Медійники зазначили, що українська армія контролює більшу частину міста, яка розташована на захід від каналу Сіверський Донець-Донбас.

Як зазначили аналітики української OSINT-спільноти DeepState, подальше утримання мікрорайону в руїнах та проблеми з логістикою тільки збільшать втрати, тому відхід є “логічним, хоч і важким рішенням”. Там додали, що “Канал” вигідно було тримати, коли росіяни були на підступах.

DeepStateMAP

Нагадаємо, в американському Інституті вивчення війни (ISW) розповіли, що повільне просування російських військ у напрямку Торецька на Донеччині свідчить про те, що окупанти готові проводити тривалі контрнаступальні операції для досягнення своїх оперативних цілей.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *