Микола Коханівський загинув під Вовчанськом

На війні загинув командир батальйону ОУН Микола Коханівський

© Фото з відкритих джерел Тіло захисника ще не винесли з поля бою.

На Харківському напрямку фронту поблизу Вовчанська загинув лідер “Добровольчого руху ОУН” Микола Коханівський. Про це повідомила вдова Степана Хмара Роксолана у Facebook. Повідомлення про загибель чоловіка підтвердила і Катерина Коханівська.

“Друзі, я більше не можу мовчати! Загинув Микола Коханівський! Кажуть, його ще не забрали з- під обстрілів. Кричу на весь Трускавець! Я зараз у мами. Навіть не знаю, як ще і це пережити?! Він був кращим з кращих. Він був Другом, соратником, рідним з найрідніших. За що нам це все?! Загинув в окопі на передовій на Харківському напрямку, біля Вовчанська”, – написала Роксолана Хмара.

Звістку про загибель Коханівського підтвердила його дружина Катерина.

“На жаль, це правда… Але ще не було офіційного повідомлення від Генерального штабу. Бо тіло ще не винесли з поля бою”, – зазначила вона.

Микола Коханівський народився 25 травня 1971 року. У травні 2015 року він створив громадську організацію “Добровольчий рух ОУН”, де його обрали Головою Проводу. 

У складі організації він бойкотував діяльність російських банків та компаній в Україні. Наприклад, у 2016 році Коханівський та його громадська організація ініціювали регулярні масові акції прямої дії щодо російських “Сбербанку” та “Альфабанку”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *