Мертві та поранені росіяни – таких на напрямку Борової за місяць близько 2,5 тисяч

На напрямку Борової росіяни за місяць втратили близько 2500 своїх солдатів – командир 1-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр

© Генеральний штаб ЗСУ Володимир Фокін розповів, чи є такі втрати проблемою для РФ.

Протягом місяця росіяни на напрямку Борової, що на Харківщині, втратили пораненими чи вбитими близько 2,5 тисяч своїх солдатів. Про це в ефірі Radio NV заявив командир 1-го штурмового батальйону 3-ї ОШБр Володимир «Фока» Фокін.

«По-перше, я думаю, що статистична похибка — десь на 5%, максимум 10% як в плюс, так і в мінус дійсно може бути. Але згадаємо відео 1-го механізованого батальйону з підтвердженими загиблими росіянами. На жаль, не всіх загиблих росіян можна реально зняти, зафіксувати на відео, тому що частина залишається в завалених бліндажах, в завалених окопах, в лісистій місцевості, де також активно працює наша артилерія та інші засоби. Тому, так, плюс-мінус це відповідає дійсності», – заявив Фокін.

Так він прокоментував слова журналіста Юрія Бутусова. Зокрема, останній раніше заявив, що втрати росіян у зоні відповідальності 3-ї ОШБр за місяць склали 866 вбитих і 1720 поранених.

За словами військового, названі втрати є великими. Однак вони все одно не є великою проблемою для Росії, адже вона може собі дозволити підтягувати резерви.

Раніше аналітики DeepState розповідали, що російські окупанти зібрали «ударний кулак» у Луганській області, на ділянці від Райгородки до Нововодяного, що у 20 км від селища Борова Харківської області. Йдеться про 10 тисяч військових та 450 одиниць військової техніки, 200 з яких — артилерійські системи. 

Згодом речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин у відповідь на таку інформацію заявив, що військове керівництво України володіє інформацією щодо ситуації у районі цього населеного пункту.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *