Медведєв привал до повного захоплення України після підписання мирної угоди

Вбити цвях у кришку труни бандерівської держави – Медведєв закликав до повного захоплення України

© EPA-EFE Колишній президент РФ заявив, що мирний договір не має бути крапкою, а Україну слід захопити повністю.

Колишній президент Росії, а нині заступник голови Ради безпеки РФ Дмітрій Медведєв закликав російську владу готуватися до захоплення всієї території України після того, як Москва та Київ підпишуть мирний договір і нібито завершать війну.

У своєму пості в Telegram він заявив, що Росії категорично не вигідно ставити військові дії на паузу та підписувати мирну угоду.

«Навіть підписавши папери і прийнявши поразку, частина радикалів, що залишилася, після перегрупування сил рано чи пізно повернуться до влади, що надихається західними ворогами Росії. І тоді настане час остаточно розчавити гадину. Вбити довгий сталевий цвях у кришку труни бандерівської квазідержави. Знищити залишки її кривавої спадщини і повернути землі в лоно землі руской», – пише він.

За його словами, «мирна угода» більш вигідна Україні і буде «перепочинком для поповнення військового та людського потенціалу», а Росія «має бути готовою до майбутніх битв для захисту Вітчизни».

Нагадаємо, 14 червня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова вести переговори про припинення війни, якщо Україна відмовиться від будь-яких амбіцій приєднатися до НАТО і погодиться віддати Росії чотири області та Крим.

У свою чергу, президент України Володимир Зеленський нещодавно заявив, що Україна підготує детальний план завершення війни вже до кінця цього року. Зокрема, Україна вимагатиме відшкодування збитків, а головною умовою є повернення до кордонів 1991 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *