Літаки А-50 – росіяни заявляють про швидке відновлення виробництва нових бортів

Росіяни заявили про швидке відновлення виробництва літаків А-50

© techcult.ru Всі потужності для цього окупанти начебто мають.

Росія планує відновити виробництво літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50 після втрати двох таких бортів за останні два місяці. Про це повідомив глава “Ростех” Сергій Чемезов.

За словами російського посадовця, відновлення виробництва відбувається “через потребу у цих літаках з боку ВКС РФ, а також через зацікавленість іноземних країн у закупівлі таких засобів”.

Він зазначив, що виробництво обов’язково відновлять, тому що підприємства мають відповідні потужності для виробництва як радарних станцій, так і самих літаків цього типу.

Як відомо, літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 був створений у 70-х роках для покращення протиповітряної оборони СРСР.

Він розроблений на базі військово-транспортного літака Ил-76, на який встановили трьохкоординатну радарну станцію “Шмель”. РЛС здатна виявляти повітряні та надводні цілі на дальності до 700 та 300 кілометрів відповідно.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, ВКС РФ мають зараз у своєму розпорядженні п’ять літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50, з яких тільки чотири готові до використання.

Раніше повідомлялося, що Росія хоче якнайшвидше відновити парк літаків А-50 після втрати одразу двох бортів за порівняно короткий час.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *