Контрнаступ ЗСУ – генерал заявив, що військові США навіть не спробували б робити те, що зараз роблять українці

Ми очікуємо, що ЗСУ на полі бою зроблять щось таке, що американці навіть не спробували б – генерал Люте

© Скріншот Youtube Експредставник США у НАТО вважає, що ЗСУ не мають всіх необхідних можливостей для «швидкого» просування

Генерал-лейтенант армії США у відставці Дуґлас Люте, який служив постійним представником США в НАТО у 2013-2017 роках, відповідаючи на нетерплячість деяких військових експертів щодо темпів українського наступу, зауважив, що перед українськими військовими «стоїть найскладніше тактичне завдання, яке тільки можна собі уявити».

«А саме – подолати стаціонарні оборонні споруди. Уявіть послідовні смуги мінних полів, перешкод, в тому числі фізичних перешкод як рови та танкові пастки, керовані й спостережувані лінії прямого вогню, а також артилерійські системи, підкріплені ударними російськими вертольотами. Це найскладніше тактичне завдання. Якби це робила американська частина, вона б виконувала завдання тільки за умови переваги в артилерії, якої українці не мають. І якби вона мала перевагу в повітрі, тобто контролювала повітря над бойовим простором, а українці цієї переваги теж не мають», – заявив генерал Люте у інтерв’ю «Голосу Америки».

На думку військового, українська армія також немає достатніх потужностей для розмінування, а саме інженерного обладнання для пробивання мінних полів. 

«Ми нереалістично очікуємо, що українці зроблять на полі бою щось таке, що американські підрозділи навіть не спробували б. Тому ми повинні мати реалістичні очікування, реалістичні в тому сенсі, що цей поступ буде повільним, а також реалістичні в тому сенсі, що будуть жертви та втрати з українського боку, оскільки вони не мають усіх необхідних можливостей», – зауважив військовий.

Нагадаємо, що раніше CNN заявило, що сповільнення контрнаступу може стати величезною політичною проблемою для підтримки України в США.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *